Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna Bronisze

Bronisze, mazowieckie

  • 4 440 000 zł
  • 3 700 m²
  • 1 200 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Suchec...

Skontaktuj się

Działka komercyjna Bronisze

Bronisze, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

4 440 000 zł

3 700 m²

1 200 zł/m²

Działka komercyjna Bronisze

Zaktualizowane: 11 maja 2026

4 440 000 zł 3 700 m² 1 200 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 4 440 000 zł (1 200 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 3 700 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 100m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Jako że działka jest przy Poznańskiej jest usługowa zabudowa raczej do rozbiórki lub do wykorzystania na działalność. Wszystkie media w ulicy bądź na działce. Zapraszam na prezentację. Krzysztof Suchecki   .

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Agent

Krzysztof Suchecki

602 192...

602 192 507

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Suchecki

602 192...

602 192 507

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy