Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z prawem własności Bronisze - Lista ofert

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Kawalerka z garażem

Żerań,Warszawa(Bronisze + 12 km)

479 000 zł28 m² 17 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł72 m² 74,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Cybernetyki na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 400 zł59,05 m² 16 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa(Bronisze + 12 km)

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 52.00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jabłonna(Bronisze + 19 km)

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - 48,88 m2 Jabłonna, ul. Marmurowa, cena 565 000 zł. DO negocjacji! Na sprzedaż komfortowe dwustronne , w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,30 m² 28 123,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękny apartament na Starym Mieście. Niezwykła propozycja dla osób poszukujących doskonałego miejsca do zamieszkania bądź inwestycji pod wynajem. Piękne, komfortowe i ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,40 m² 95,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57a Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,30 m² 15 281,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Pasłęckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37,3m2. Układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł100 m² 130 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, jasny i przestronny apartament zlokalizowany w biznesowo-biurowej okolicy na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów (westfield Mokotów). Wysokiej jakości budynek, umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł75,01 m² 15 157,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyparkowa

Bronisze,mazowieckie

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe (praktycznie połowa budynku mieszkalnego dwulokalowego) o powierzchni ok. 43 m kwadratowych wraz z udziałem w działce o powierzchni ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Bronisze,mazowieckie

480 000 zł71 m² 6 760,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie południowo-zachodnio-północne, po remoncie, wokół dużo zieleni, cicha okolica. Położone ok 13 km od Centrum Warszawy. Blok mieszkalny ocieplony nową elewacją. Łazienka oraz wc to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Bronisze